Специалист, обслужване на клиенти

Sales · Plovdiv, Plovdiv
Department Sales
Employment Type Full time
Minimum Experience Entry-level

Като доказан лидер на Балканите и сред водещите производители на PVC профили в Европа, с повече от 600 служители, 12 дистрибуционни бази и многобройни търговски партньори, Профилинк присъства вече 30 години на световния пазар. Инвестирайки в последните технологии и иновации в бранша, всеки ден откриваме новото чрез приноса на всеки един от нашите служители. С цел да постигаме успеха си, вратите ни винаги са отворени за експерти, креативни дейци и скрити таланти.

Именно затова ние от Профилинк вярваме, че всички заедно пресичаме финала!

Вашите задачи:

  • Ежедневна комуникация с ключови клиенти на компанията
  • Участва в процеса от постъпването на заявката до изпълнението й
  • Предоставя информация за продуктите и разрешава възникнали проблеми по процеса, свързан със заявките
  • Постигане на поставените цели за обслужване на клиенти, според бизнес стратегията на компанията

Ние търсим:

  • Висше образование
  • Отлично владеене на английски/ румънски или руски език е предимство
  • Предишен опит на подобна позиция ще се счита за предимство
  • Компютърна грамотност - MS Office/ G Suite
  • Отлични комуникативни умения и отношение към клиента

Ние предлагаме:

  • Конкурентно заплащане
  • Коректни трудови взаимоотношения
  • Организиране на обучения
  • Кариерно развитие
  • Извънградски транспортни разходи
  • Дружелюбна работна атмосфера
  • Зони за отдих
  • Динамичен и млад екип

Изпрати своето CV и

пресечи финала заедно с нас!

Контакт ще бъде осъществен само с одобрените по документи кандидати.

Всички документи ще бъдат разгледани при стриктна конфиденциалност!

При кандидатстване за позицията, вие изрично се съгласявате и доброволно предоставяте личните Ви данни, които са под специален режим на защита, по смисъла на Общия регламент за защита на личните данни /GDPR/. Предоставените лични данни ще бъдат обработвани за следните цели: подбор на кандидати за тази позиция; подбор на кандидати за бъдещи позиции, настъпващи в рамките на следващите две години, освен ако изрично не заявите вашето несъгласие; свързване с кандидати във връзка със целите на подбора и проучване на пазара на труда; евентуално бъдещо подписване на трудов договор или друг вид договор. Поемаме отговорността да обработваме личните Ви данни, като гарантираме тяхната защита като тайна от трети лица. Информираме Ви, че имате право на достъп до личните си данни и правото да изисквате тяхното коригиране или заличаване, като го заявите на e-mail.

Thank You

Your application was submitted successfully.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

  • Location
    Plovdiv, Plovdiv
  • Department
    Sales
  • Employment Type
    Full time
  • Minimum Experience
    Entry-level